נסיעה ברכבת ממילאנו לבולוניה

הקדמה - הגעה ממילאנו לבולוניה באמצעות רכבת

צ'או לכולם! כאן ריכזנו עבורכם את המידע הנחוץ על מנת להגיע ברכבת ממילאנו לבולוניה. מומלץ לצפות בסרטוני היוטיוב עם ההסברים שנמצאים בעמוד זה.

באתר הבא תוכלו להזמין אונליין כרטיסים לרכבת ממילאנו לבולוניה הזמנת כרטיסים לרכבת מילאנו-בולוניה

יש כמה סוגי רכבות המגיעות ממילאנו לבולוניה.

הרכבת המהירה והישירה נמשכת כשעה בלבד.

רכבות פחות מהירות או עם החלפת רכבת יכולות לגרום למשך הנסיעה להיות ארוך יותר. (שעתיים וחצי-3 שעות)

עלות כרטיסי הנסיעה לרכבות המהירות ממילאנו לבולוניה משתנה על פי סוג הרכבת, כמה זמן הכרטיסים נרכשו מראש ובהתאם לעונה. כלומר אין מחיר אחיד. מומלץ לרכוש את כרטיסי הנסיעה כמה שיותר זמן מראש (בדיוק כפי שעושים עם כרטיסי טיסה)

במידה ותבצעו את הזמנת הכרטיסים לרכבת המהירה ממילאנו לבולוניה זמן רב מראש העלות ככל הנראה תהיה בסביבות ה-20 יורו לכיוון לאדם. במידה ותחכו לרגע האחרון העלות יכולה גם להמריא ל60 יורו לכיוון לאדם. 

בכל אופן, לא מומלץ לחכות עם רכישת הכרטיסים ליום הנסיעה המתוכנן. במידה ותחכו לבוקר הנסיעה עצמו עם רכישת הכרטיסים אתם מסתכנים בכך שלא ישארו יותר כרטיסים לרכבת המבוקשת. 

תחנת הרכבת מילאנו צ’נטרלה (Milano Centrale) הינה תחנת הרכבת הנוחה ביותר הממוקמת בסמוך לשדרות בואנוס איירס.

תחנת הרכבת מילאנו צ’נטרלה ממוקמת במרחק של כ-3 ק”מ מהדואמו של מילאנו. במידה והמלון שלכם ממוקם באזור הדואמו מומלץ להגיע לתחנת הרכבת מילאנו צ’נטרלה באמצעות המטרו (8 דקות נסיעה).

תחנת הרכבת בה יש לרדת בבולניה היא תחנת הרכבת בולוניה צ'נטרלה. באיטלקית: Bologna Centrale תחנת הרכבת בולוניה צ'נטרלה ממוקמת מרחק הליכה קצר מנקודות העניין המרכזיות של העיר. לפניכם לינק גוגל מפס עם מסלול הליכה אפשרי בבולוניה – מפת גוגל מפס בולוניה        

לא, בשדה התעופה של בולוניה אין תחנת רכבת. 

במידה ואתם מעוניינים להגיע ממילאנו לשדה התעופה בבולוניה מומלץ לקחת את הרכבת המהירה ממילאנו לבולוניה צ'נטרלה. מתחנת הרכבת בולוניה צ'נטרלה לקחת אוטובוס שאטל לשדה התעופה. משך הנסיעה באוטובוס השאטל היא 23 דקות בלבד.

אין צורך. בביקורת כרטיסים ניתן להציג את הכרטיס ישירות ממכשיר הטלפון שלכם.

שימו לב לפני הנסיעה שיש לכם מספיק סוללה במכשיר הטלפון.

במידה ואין לכם אינטרנט כדאי לצלם את הכרטיס שהגיע למייל (החלק הכי חשוב הוא החלק של הברקוד) והציגו את הכרטיס מהתמונות שבמכשיר הסלולר שלכם. 

תחנת הרכבת בה יש לרדת בבולניה היא תחנת הרכבת בולוניה צ'נטרלה. באיטלקית: Bologna Centrale תחנת הרכבת בולוניה צ'נטרלה ממוקמת מרחק הליכה קצר מנקודות העניין המרכזיות של העיר. לפניכם לינק גוגל מפס עם מסלול הליכה אפשרי בבולוניה – מפת גוגל מפס בולוניה      

לפניכם לינק גוגל מפס עם מסלול הליכה אפשרי בבולוניה – מפת גוגל מפס בולוניה

 

 

 

המידע שבאתר זה נועד למסירת מידע בלבד. יש לקחת בחשבון שהמידע עלול להשתנות או להפוך ללא רלוונטי. השימוש במידע זה הוא באחראיות המשתמש בלבד. 

מסלולים עם רכבות באיטליה

  • מסלול מצפון איטליה לדרום איטליה
  • מסלול רכבות מרומא
  • מסלול רכבות צפון איטליה
  • מסלול רכבות דרום איטליה

רכבות מנאפולי

  • רכבת מנאפולי לרומא
  • רכבת מנאפולי לאמלפי
  • רכבת מנאפולי לסורנטו
  • רכבת מנאפולי לבארי