נסיעה ברכבת ממילאנו לטורינו

הקדמה - הגעה ממילאנו לטורינו באמצעות רכבת

צ'או לכולם! כאן ריכזנו עבורכם את המידע הנחוץ על מנת להגיע ברכבת ממילאנו לטורינו. מומלץ לצפות בסרטוני היוטיוב עם ההסברים שנמצאים בעמוד זה.

לצפייה בשעות הרכבות ממילאנו לטורינו ניתן להיעזר באתר הבא

באתר הבא תוכלו להזמין אונליין כרטיסים לרכבת מרומא למילאנו  הזמנת כרטיסים לרכבת מילאנו-טורינו

יש כמה סוגי רכבות המגיעות ממילאנו לטורינו. 

הרכבת המהירה והישירה נמשכת כשעה בלבד.  

קיימות גם רכבות פרבריות, זולות יותר, אך משך הנסיעה בהן ארוך יותר ומסתכם בדרך כלל בשעתיים נסיעה. שימו לב שחלק מן האופציות כרוכות בהחלפת רכבת 

עלות כרטיסי הנסיעה לרכבות המהירות ממילאנו לטורינו משתנה על פי סוג הרכבת, כמה זמן הכרטיסים נרכשו מראש ובהתאם לעונה. כלומר אין מחיר אחיד. מומלץ לרכוש את כרטיסי הנסיעה כמה שיותר זמן מראש (בדיוק כפי שעושים עם כרטיסי טיסה)

במידה ותבצעו את הזמנת הכרטיסים לרכבת המהירה ממילאנו לטורינו זמן רב מראש העלות ככל הנראה תהיה בסביבות ה-25 יורו לכיוון לאדם. במידה ותחכו לרגע האחרון העלות יכולה גם להמריא ל60 יורו לכיוון לאדם. 

בכל אופן, לא מומלץ לחכות עם רכישת הכרטיסים ליום הנסיעה המתוכנן. במידה ותחכו לבוקר הנסיעה עצמו עם רכישת הכרטיסים אתם מסתכנים בכך שלא ישארו יותר כרטיסים לרכבת המבוקשת. 

במידה ואתם מעוניינים ברכבת האיטית שמשך הנסיעה בה הוא שעתיים, העלות היא עלות אחידה – 13 יורו לנסיעה לאדם, לא משנה מתי נרכש הכרטיס. 

תחנת הרכבת מילאנו צ’נטרלה (Milano Centrale) הינה תחנת הרכבת הנוחה ביותר הממוקמת בסמוך לשדרות בואנוס איירס.

תחנת הרכבת מילאנו צ'נטרלה ממוקמת במרחק של כ-3 ק"מ מהדואמו של מילאנו. במידה והמלון שלכם ממוקם באזור הדואמו מומלץ להגיע לתחנת הרכבת מילאנו צ'נטרלה באמצעות המטרו (8 דקות נסיעה).

תחנת הרכבת בה יש לרדת בטורינו היא תחנת הרכבת "טורינו פורטה נואבה" (באיטלקית: Torino Porta Nuova) תחנת רכבת זו נמצאת במרחק הליכה קצר מהמונמנטים החשובים של טורינו ההיסטורית. כמו כן, מרבית המוזיאונים והאטרקציות החשובות בטורינו נמצאות באזור זה. 

במידה ואתם מעוניינים להגיע לטורינו ישירות משדה התעופה מילאנו מלפנסה יהיה עליכם להחליף רכבת בתחנת הרכבת מילאנו גריבלדי.

אופציה מועדפת – שימו לב כי יש גם אופציה לאוטובוס ישיר היוצא משדה התעופה מילאנו מלפנסה לתחנת הרכבת טורינו פורטה סוסה.

משך הנסיעה עם אוטובוס זה הינה שעה ועשרים וחמש דקות בלבד. העלות היא 22 יורו בלבד.

ניתן לרכוש את הכרטיסים לאוטובוס זה באמצעות הלינק הבא, שימו לב להחליף ללשונית אוטובוסרכישת כרטיסים לאוטובוס מילאנו מלפנסה-טורינו

 

אין צורך. בביקורת כרטיסים ניתן להציג את הכרטיס ישירות ממכשיר הטלפון שלכם.

שימו לב לפני הנסיעה שיש לכם מספיק סוללה במכשיר הטלפון.

במידה ואין לכם אינטרנט כדאי לצלם את הכרטיס שהגיע למייל (החלק הכי חשוב הוא החלק של הברקוד \ או הקוד כרטיס) והציגו את הכרטיס מהתמונות שבמכשיר הסלולר שלכם. 

לפניכם מסלול להליכה ברגל על מנת לכסות את האזורים ההיסטוריים של טורינו. לאורך המסלולים ישנם מספר מוזיאונים. הזמן המומלץ לטיול יומי במרכז ההיסטורי של טורינו הינו 4 שעות כולל ארוחת צהריים. (במידה ונכנסים גם למוזיאון – 5 שעות) להלן הלינק למפת גוגל מפס למסלול הליכה בטורינו  

בהמשך העמוד תמצאו סרטון הסבר על תהליך רכישת כרטיסי רכבת ממילאנו לטורינו.

המידע שבאתר זה נועד למסירת מידע בלבד. יש לקחת בחשבון שהמידע עלול להשתנות או להפוך ללא רלוונטי. השימוש במידע זה הוא באחראיות המשתמש בלבד. 

מסלולים עם רכבות באיטליה

  • מסלול מצפון איטליה לדרום איטליה
  • מסלול רכבות מרומא
  • מסלול רכבות צפון איטליה
  • מסלול רכבות דרום איטליה

רכבות מנאפולי

  • רכבת מנאפולי לרומא
  • רכבת מנאפולי לאמלפי
  • רכבת מנאפולי לסורנטו
  • רכבת מנאפולי לבארי